title

Pagarba žuvusiems laisvės kovotojams, sveikinimai Tėvynės gynėjams
  

Šiandien, lapkričio 23-ąją,  Lietuvos kariuomenė švenčia 100-ąsias įkūrimo metines, visoje Lietuvoje vyksta šiai sukakčiai skirti renginiai.

Molėtų rajono savivaldybės meras Stasys Žvinys šia proga pagerbė 1920 m. nepriklausomybės kovose ties Giedraičiais žuvusių Lietuvos karių atminimą, dalyvavo iškilmingame šventiniame minėjime Giedraičių gimnazijoje.

Lietuvos kariuomenės 100-mečio proga meras taip pat išsiuntė sveikinimą Krašto apsaugos ministerijos, Lietuvos kariuomenės vadovams,  Molėtų savanoriams, Krašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės kariams:

Gerbiamieji,

Nuoširdžiai džiaugiamės, kad 2018-aisiais metais minėdami mūsų nepriklausomos valstybės šimtmetį, kartu švenčiame ir dar vieną garbingą sukaktį - 100-ąsias Lietuvos kariuomenės įkūrimo metines.

Lietuvoje visada buvo drąsių žmonių, kurie narsiai ir pasiaukojamai gynė savo šalį, atsakingai kūrė bei stiprino jos krašto apsaugą ir ginkluotąsias pajėgas. Šiandien šią svarbią misiją tęsiate Jūs. Dėkojame už pasirinktą ypatingą tarnystę valstybei ir žmonėms, uolią Tėvynės sargybą ir garbingą atstovavimą Lietuvai stipriausiame kariniame aljanse pasaulyje. Didžiuojamės ir tikime savo kariuomene ir kariais, ginančiais Tėvynę ir prisidedančiais prie visų šalių saugumo!

Sveikiname Lietuvos kariuomenės 100-mečio proga, linkime Taikos, Ramybės ir Tvirtybės saugant Laisvę, meilę Lietuvai ir jos žmonėms!Paskutinis atnaujinimas: 2018-11-23 16:03:59